Rok 2021


Závodní podzim 2021 moderních gymnastek


5. 9. 2021- Chomutovský pohár

• Závodu se zúčastnilo 7 závodnic kombinovaného programu

 

3. místo- Kotlárová Natálie (2005)- IV. kategorie
5. místo- Bendlová Daniela (2010)- II. kategorie

 

26. 9. 2021- Ústecký pohárek
• Závodu se zúčastnilo 6 závodnic z kombinovaného programu a 3 závodnice základního programu.

 

0. kategorie B:

Holotíková Nella- 1. místo
Kotzová Viktorie- 2. místo
Petříková Eliška- 3. místo

 

26. 9. 2021- Závod v Mariánských Lázních
• Na závod odjíždělo 14 závodnic základního programu.

 

0. B kategorie:

1. místo- Siposová Viktorie (2015)
3. místo Pravda Mia (2016)
4. místo Spilková Šarlota (2015)

 

0. A kategorie:

1. místo- Pravda Vivienne (2014)
2. místo- Moscato Emily (2014)

 

III. kategorie:

4. místo- Gajdošíková Eliška (2009)

 

IV. kategorie:

1. místo-Leichnerová Aneta (2005)

 

V. kategorie:

5. místo- Ilavská Karolína (2004)

 

Soutěž družstev:

1. místo získaly závodnice- Siposová, Pravda V., Leichnerová, Ilavská

3. místo získaly závodnice- Spilková, Moscato, Kerzlová, Chromá

 

3. 10. 2021- Lázeňský pohár
• Do Mariánských Lázní se vydaly i závodnice kombinovaného programu.

 

I. kategorie:

3. místo- Kvasničková Valerie (2013)

 

IV. kategorie:

3. místo- Chytrá Eliška (2006)

 

10. 10. 2021- Jiřetínský pohár
• Ve sportovní hale na Meziboří proběhl oddílový závod
• Zazávodit si mohly všechny gymnastky našeho oddílu.

 

17. 10. 2021- Český pohár
• I přes podzimní sezónu jednotlivkyň, měly možnost naše 4 skladby vyrazit na závod ve společných skladbách

 

0. kategorii B:

1. místo- skladba Takata (ročníky 2013, 2014)
- Kvasničková, Větrovcová, Langhammerová, Svitáková,Pravda

 

I. kategorie:

1. místo- skladba s obručemi (ročníky 2009, 2010)
- Vigová, Gajdošíková, Chromá, Bendlová

 

23. 10. 2021- Velká cena Plzně
• Na závod odjelo 18 mladších závodnic základního programu

 

0. B kategorie:

1. Místo- Siposová Viktorie (2015)
2. místo- Spilková Šarlota (2015)
3. místo- Pravda Mia (2016)
4. místo- Petříková Eliška (2015)
5. místo- Holotíková Nella (2015)

 

0. A kategorie:

2. Místo- Pravda Vivienne (2014)
4. místo- Moscato Emily (2014)

 

I. kategorie B:

1. místo- Větrovcová Jana (2013)
2. místo- Sekyrková Tereza (2013)
3. místo- Svitáková Klaudie (2013)

 

6. 11. 2021- Oblastní přebor kombinovaného programu
• Přebor proběhl ve sportovní hale ve Spořicích a náš oddíl byl spolupořadatel.
• Důležitého závodu se zúčastnilo 8 závodnic z našeho oddílu.
• Závodnice mohou získat postup na Mistrovství ČR

 

I. kategorie:

1. místo- Kvasničková Valerie (ročník 2013)- přebornice oblasti a postup na MČR
5. místo- Křepelková Amálie (ročník 2012).

 

II. kategorie:

1. Místo- Bendlová Daniela (ročník 2010)- přebornice oblasti a postup na MČR

 

III. kategorie:

3. místo- Berková Linda (ročník 2008) + postup na MČR
4. místo- Vigová Stela (2009) + postup na MČR

 

IV. kategorie:

1. místo- Kotlárová Natálie (ročník 2005) - přebornice oblasti a postup na MČR

 

V. kategorie:

3. místo- Hofmanová Kateřina (ročník 2002) + postup na MČR

 

7. 11. 2021- Oblastní přebor základního programu
• náš oddíl byl pořadatel za pomoci oddílu SK GYM Chomutov
• závodu se zúčastnila drtivá část našeho oddílu a měli jsme největší zastoupení závodnic z naší oblasti

 

0. B kategorie- (ročníky 2015 a 2016)
1. místo- Siposová Viktorie
2. místo- Pravda Mia
3. místo- Spilková Šarlota
4. místo- Bendlová Nelly
5. místo- Kotzová Viktorie

 

I. kategorie-

1. Místo- Kerzlová Šarlota (ročník 2012)
2. místo- Kučerová Michaela (ročník 2013)
3. místo- Langhammerová Ella (roční 2013)
- Všechny tři závodnice postupují na MČR.
4. Místo- Větrovcová Jana
5. místo- Škarková Šarlota Zoe


II. kategorii (ročník 2011)

2. místo -Prajzová Klára
3. místo- Kejvalová Elena
- Obě postupují na MČR


III. kategorie (ročník 2009)

1. místo- Gajdošíková Eliška
2. místo- Chromá Elissa
- obě postupují na MČR


IV. kategorii

1. místo- Leichnerová Aneta (ročník 2005)
- přebornice oblasti a postup na MČR


V. kategorie

1. místo- Ilavská Karolína (ročník 2004)- přebornice oblasti a postup na MČR
5. místo- Matuškovičová Anna


14. 11. 2021- Memoriál Míly Morávkové- Praha

• Dopoledne závodily závodnice základního programu.

 

V 0. kategorii C

1. místo- Pravda Mia (2016)

 

V 0. kategori B

1. místo- Siposová Viktorie (2015)
4. místo-Spilková Šarlota (2015)

 

V 0. kategorii A

1. místo- Pravda Vivienne (2014)

 

• Odpoledne závodily společné skladby
0. kategorie B

1. místo- Skladba TAKATA(ročníky 20013, 2014)
- Kvasničková, Langhammerová, Svitáková, Větrovcov, Pravda

 

I. kategorie

3. místo- skladba s obručemi (ročníky 2009, 2010)
-Vigová, Gajdošíková, Chromá, Bendlová

 

IV. kategorie- sestavy se stuhami a míči
4. místo- Ilavská, Kotlárová, Leichnerová, Chytrá
5. místo- Zímová, Sigmundová, Staňková, Matuškovičová

 

20. 11. 2011- Mistrovství ČR v základním programu

• Z oblastního přeboru si postup zajistilo celkem 9 našich závodnic

 

1. místo- Leichnerová Aneta (ročník 2005) stala se mistryní ČR ve IV. kategorii.
3. místo- Gajdošíková Eliška (ročník 2009)ve III. kategorii.
4. místo- Kerzlová Šarlota (ročník 2012) o pouhých 0, 05 b. v I. kategorii.
5. místo- Ilavská Karolína (ročník 2004) v V. kategorii.
3. místo v soutěži družstev (Kerzlová, Gajdošíková, Leichnerová, Ilavská)

 

Rozhodčí Michaela Smoláková se tohoto mistrovství účastnila jako rozhodčí za severočeskou oblast.

 

21. 11. 2021- Mistrovstbí ČR v kombinovaném programu.

• Z původních 6 postupujících závodnic z OP vyjely nakonec 4 závodnice poměřit své síly v těžké konkurenci. V každé kategorii bylo 25 závodnic.
• Nejlépe se vedlo v I. kategorii Kvasničkové Valerii (ročník 2013) a získala pěkné 9. místo.